З початку антитерористичної операції 229 військовослужбовців Піщанського району приймали та приймають участь в АТО, проходять службу в різних військових частинах. Питання соціального захиту військовослужбовців та їх сімей знаходяться на постійному контролі керівництва Піщанської райдержадміністрації, постійно надається гуманітарна та матеріальна допомога і підтримка військовослужбовцям, їх рідним.

Варто зазначити, що за ініціативи голови райдержадміністрації Петра Десятника в районі надається допомога учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям. Так, загальна сума допомоги для учасників АТО та їх сімей, станом на 25.04.2016 року, склала 978 тисяч гривень. Зокрема: згідно програми «Про підтримку учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» за 2015-2016 роки надана медична, соціальна допомога учасникам АТО на суму 110500 грн; програми «Про оздоровлення дітей та молоді Піщанського району» за 2015 -2016 роки (діти оздоровлялись в таборах відпочинку «Аїст» та «Колос») на суму 40000грн; сільські, селищні ради району надали матеріальну допомогу в сумі 582500грн; « Благодійна організація «Благодійний фонд «Піщанці» надав допомогу учасникам АТО в сумі 49500грн (по 500 грн.), дрова - 209 м³ на суму 41173грн, придбання військового одягу, бензопил, дизельного генератора, матеріальна допомога на лікування на суму - 137619грн.; Піщанська лікарня планового лікування надала благодійну допомогу в сумі 16790 грн.

З метою своєчасного вирішення повсякденних соціально-побутових, медичних, земельних та інш. проблем сімей військовослужбовців - учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців створено районний Центр допомоги учасникам АТО. Соціальними працівниками Піщанського РЦ СССДМ здійснено обстеження умов проживання сімей учасників АТО, проводиться відвідування даної категорії.

Зареєстровано громадську організацію «Спілка учасників АТО Піщанського району» та відкрито рахунок для підтримки та допомоги:

Розрахунковий рахунок 26001055321060

Код ЄДРПОУ 40226358

МФО 302689 ПАТ «Приватбанк»

Призначення платежу: благодійна допомога учасникам АТО та їх сім’ям.