Працівники Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації організували Різдвяне свято для хлопчиків і дівчаток з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Юні жителі району співали пісні, танцювали навколо ялинки, декламували вірші, взяли участь у святковій вікторині. Загалом звідусіль віяло добром та позитивом. Усе це зачарувало й батьків, які були присутні на заході.

З вітальним словом до учасників новорічного ранку звернулись представники відповідних служб. Вони побажали усім гарного настрою, здоров’я, благополуччя, затишку у домівках і, щоб прийдешній рік видався мирним та багатим на добро.

На завершення свята ще один приємний сюрприз – дітворі вручили новорічні подарунки.