Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, голови робочої групи Д. Денисова за участю головного державного інспектора Управління Держпраці у Вінницькій області С. Гаєва відбулося чергове засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення Піщанського району.

Члени робочої групи обговорили ситуацію на підприємствах, які, згідно з даними Піщанського відділу Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області нараховували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірах, нижчих за законодавчо встановлену мінімальну заробітну плату.

Підвід підсумки перший заступник голови райдержадміністрації Денисов Д.Д., який зазначив, що відповідно чинного законодавства необхідно забезпечити людям виплати заробітної плати у розмірі не менше як 3723грн. «Ми сьогодні, в першу чергу, маємо проводити широку інформаційно-просвітницьку та роз’яснювальну роботу, адже кожен роботодавець має бути обізнаним, а люди мають знати свої законі права щодо оплати праці.

Робочою групою було рекомендовано усунути порушення в найближчі терміни.