Основна мета прийняття зазначеного проекту рішення «Про районний бюджет на 2018 рік» - забезпечення безперебійного функціонування бюджетних закладів та установ (виплата заробітної плати, оплата за енергоносії та комунальні послуги, придбання медикаментів та продуктів харчування для закладів медичного і соціального спрямування ). Окрім того, в проекті передбачено фінансування низки соціально важливих програм - видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 363,9тис.грн.; відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 386,4 тис. грн. передбачено фінансування програми кадрового забезпечення медичної галузі – 32,1 тис. грн.

Також передбачено кошти на фінансування районної програми підтримки учасників АТО та їх сімей - 180,0 тис. гривень. та програми Ветеран - 70 тис.грн. В депутатському фонді на виплату допомоги соціально незахищеним верствам населення у 2018 році – 130,0 тис. грн., а на фінансування програми оздоровлення та відпочинку дітей - 230,0тис.грн..

Загальний обсяг районного бюджету склав понад 129 млн. грн., у тому числі, доходи загального фонду бюджету визначено у сумі 128 млн.652тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету – у сумі понад 838 тис. грн..

Важливими джерелами доходів загального фонду районного бюджету є податок на доходи фізичних осіб, що складає 99,0 % планового обсягу загальних надходжень на 0,10% податку на прибуток підприємства приватного сектора економіки, рентні платежі.

У складі доходів спеціального фонду – основна питома вага власних надходжень бюджетних установ – 3,3 % від загального обсягу запланованих доходів.

Також розглянули та затвердили офіційні трансферти які надійдуть до районного бюджету – 103 млн. 538 тис. грн. та обсяги міжбюджетних трансфертів, що передаються із загального фонду районного бюджету до місцевих бюджетів -11 млн.678 тис. грн., передбачили кошти на реалізацію державних та регіональних програм.

За бюджет – 2018 проголосувало 20 депутатів із 20 присутніх.

Начальник фінансового управління Т.Студенянська