При виконкомі Грабарівської сільської ради за участі Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання опікунської ради.

Затверджено план засідань опікунської ради на 2018 р, заслухано звіт опікуна-піклувальника, який проживає на території територіальної громади. В ході обговорення відмічено, що опікун добре справляється з покладеними на нього обов’язками.

В родині панує злагода і порозуміння, діти доглянуті, забезпечені одягом, необхідним шкільним приладдям. Сім’я посідає гідне місце в суспільстві, дівчатка привітні, доброзичливі, мають гарні відношення з однолітками.

Згідно плану роботи розглянуто питання сімей, діти яких цілодобово перебувають в інтернатних закладах. В даний час діти знаходяться на канікулах в рідних. Зауважень членів опікунської ради до даних родин в плані догляду за дітьми не було.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення. Піщанський РЦСССДМ