13 січня 2018 року в спортивному залі Піщанської ДЮСШ пройшов чемпіонат району з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок в якому взяли участь 25 спортсменів.

Переможцями у свої категоріях стали:

Стефанішена Віталіна, Бойко Павліна, Байда Владислав, Сухина Дмитро, Шевчук Роман (Піщанка), Князька Ангеліна, Барбакар Юрій (Рудниця), Бойко Сергій (Чорномин), Столярик Дмитро (Трудове), Шевчук Нікіта (Дмитрашківка).

Призерами стали:

Виговський Костянтин (Піщанка), Криклива Мар'яна, Юрченко Костянтин (Рудниця), Пеня Богдан, Гончар Едуард, Данилевич Владислав (Чорномин).

Переможці були нагороджені грамотами та призами, призери змагань нагороджені грамотами. Це були відбіркові змагання з комплектування збірної району для участі в чемпіонаті області та України, які відбудуться в лютому та березні.

Завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту Піщанської райдержадміністрації Дмитро Андронатій