У наш час надзвичайно гострою є проблема збільшення правопорушень серед дітей і молоді. Безперечно, правопорушення тісно пов’язані з процесами деморалізації суспільства, безробіття, зі стрімким розвитком наркоманії, токсикоманії, розпадом сім’ї, поширенням інших соціально негативних явищ..

Саме з цією метою, 19 січня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб, для сім`ї, дітей та молоді, представником районного сектору з питань пробації, та представником Піщанського бюро правової допомоги проведено профілактичний захід з дітьми та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Особлива увага під час бесіди з правопорушниками приділялася застереженню від вчинення ними в майбутньому протиправних дій, наголошувалось на важливості оцінки наслідків, які настають за протиправні дії та на важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення. Наприкінці заходу з присутніми проведено анкетування та роздано інформаційні буклети.

Піщанський РЦСССДМ