Дуже часто для вирішення проблеми, з якою звертаються ті чи інші громадяни до певної установи чи організації, необхідна консолідація вмінь, знань та професійних навиків декількох спеціалістів. Саме такі випадки часто зустрічаються в роботі працівників служби у справах дітей Піщанської районної державної адміністрації. Питання захисту прав та інтересів дітей потребують спільної уваги не тільки працівників служби у справах дітей, але і фахівців із соціальної роботи, педагогів, медичних працівників, працівників відділення поліції тощо.

23 січня 2018 року до служби у справах дітей звернулася громадянка, для роботи з якою були залучені не тільки фахівець із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сторожук М.С. та старший інспектор з ювенальної превенції Піщанського відділення поліції Кривоніс С.Д., але і педагог Піщанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Мазурик О.Д., яка залучалася до вирішення проблемного питання заявниці у якості перекладача з жестової мови.

Залучення перекладача допомогло краще зрозуміти суть проблеми та поінформувати заявницю про можливі шляхи розв’язання.