31 січня 2018 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Дмитра Денисова. На засіданні комісії розглянуто питання про надання дозволу на відчуження житла, де зареєстрована малолітня дитина; про доцільність взяття під соціальний супровід багатодітної сім’ї; про доцільність припинення соціальних виплат; про подальшу роботу з сім’ями, які перебувають під соціальним супроводом; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії заслухали фахівця із соціальної роботи Студенянської ОТГ Гончарук Л.В. щодо клопотань поданих на розгляд комісії та прийняли рішення щодо подальшої роботи із сім’ями. Також було заслухано інформацію фахівця із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сторожука М.С. щодо проведеної роботи із сім’ями, які перебувають під соціальним супроводом та прийнято рішення про доцільність продовження супроводу.