Відбувся шаховий турнір серед учнів молодших класів Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», в якому взяло участь 23 школярів.

Учасників змагання привітали перший заступник голови райдержадміністрації Денисов Д.Д., секретар Піщанської селищної ради Свечніков Г.Ф. та директор школи Ворник В.К.

Перше місце і перехідний кубок дирекції НВК завоював дворазовий чемпіон школи Іван Денисов, учень 3-А класу, в якого 4,5 очка з 5 можливих. Друге місце у Іллі Денисова, учня 1-Б класу, в якого теж 4,5 очка. Третім став учень 4-А класу Іван Хом’як, в якого 4 очка.

Активну участь у проведені турніру взяли Трач Дарія (4-Б клас), Вакар Юлія (2-А клас), Рябокінь Степан (3-А клас).

Переможець, призери та активісти змагань були відзначені кубком та грамотами дирекції школи.

Голова районної федерації шахів О. Майківець