Повідомляємо, що протягом 2017-2018 року ГО «Єврорегіон «Дністер» реалізовує міжнародний проект «Належне управління територіальних громад:досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства». Проект реалізовується у Вінницькій області (Україна) та республіки Молдова за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди. Партнерами проекту є вісім організацій з України, Молдови, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Головною метою проекту є підвищення ефективності місцевого врядування та сприяння місцевому розвитку шляхом напрацювання комплексних стратегій розвитку пілотних громад країн Східного партнерства за широкої участі громадськості на основі досвіду країн Вишеградської четвірки.

Проектом передбачено проведення циклу навчань для представників 28 громад. Розробку стратегій розвитку для 14 пілотних громад за експертного супроводу, а також створення Методичного посібника щодо розробки стратегій розвитку громад. Більш детально з проектом можна ознайомитись на сайті https://v4foreapgg.weebly.com

Підсумковим заходом проекту стане проведення Міжнародної конференції «Належне управління територіальних громад:досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства» за участі представників партнерів проекту з України, Молдови, Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини, учасників проекту, представників органів місцевого самоврядування, органів влади, громадськості, міжнародних фондів та інших зацікавлених осіб.

Проведення конференції заплановано в приміщенні Обласної Філармонії (м. Вінниця, Хмельницьке шосе,7) 27 лютого 2018 року, початок о 10.00 год. Орієнтовна кількість учасників - 200 осіб. Тривалість конференції – до 3,5 годин. Програмою передбачено індивідуальне спілкування та консультації експертів, обмін досвідом, а також харчування учасників.

Бажаючих прийняти участь в конференції надати підтвердження до 20 лютого 2018 року, надіславши на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відомості про учасника (ів): прізвище та ім'я, посада, назва організації установи, яку представлятиме, контактний телефон та електронну адресу. За додатковою інформацією звертатись до координатора проекту - Анастасії Ланової (тел.093-347-10-07).