31 січня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Десятника відбувся семінар – навчання з питань перевірки делегованих повноважень органів виконавчої влади комісією райдержадміністрації. В ході наради обговорено перелік питань для вивчення структурними підрозділами райдержадміністрації, районними організаціями та установами при проведенні перевірок діяльності виконавчих комітетів сільських, селищних рад щодо здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Керівник апарату районної державної адміністрації Людмила Ратушняк надала рекомендації для покращення роботи з даного питання.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 січня 2018 року № 9 «Про перевірку виконавчого комітету Болганської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади», членами комісії розпочато комплексну перевірку виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Болганської сільської ради.