Оголошується третя хвиля конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”.

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”( tfd.ier.com.ua ), що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”.

Мета конкурсу – покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних зі сприянням та спрощенням процедур торгівлі.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

До участі в конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше ніж 1 рік на дату завершення конкурсу;
  • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітувати за ними (включаючи фінансове звітування);
  • досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення відповідних процедур;
  • веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

Максимальний розмір гранту – 125 000 гривень. Максимальна тривалість проектів – 6 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2018 року.

Останній термін подання проектів – 22.02.2018 р. – до 18.00.

Всі деталі та аплікаційні форми http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5843