9 лютого 2018 року біля адмінбудинку в смт.Піщанка відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету з нагоди відкриття 23-х зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї в рамках Всесвітньої акції «Підняття Олімпійського прапора».

Відкрив захід завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту Піщанської райдержадміністрації Дмитро Андронатій. Він зазначив, що «Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя серед дітей, юнацтва, молоді та всіх верств населення, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами».

Почесне право підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету надано учням Піщанського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І - ІІІ ступенів-ліцей» Роману Нігруці та учаснику чемпіонату України з пауерліфтингу, багаторазовому чемпіону та призеру обласних та районних змагань Владиславу Байді.

Про історію олімпійських ігор та 23-ті зимові Олімпійські ігри в Південній Кореї розповіли учні НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів-ліцей» Христина Станкевич та бронзовий призер чемпіонату України з пауерліфтингу, багаторазовий чемпіон та призер обласних та районних змагань Антон Ременяк.

З вітальним словом виступили голова Піщанської райдержадміністрації Петро Десятник та заступник голови районної ради Володимир Міщенко.

Сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації