В залі засідань Піщанської районної державної адміністрації відбувся семінар-нарада за участю секретарів селищних та сільських рад району, яку проводили заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Піщанської районної державної адміністрації Бєлінська В.М., начальник відділу соціальних допомог Панасюк Л.М., начальник відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгової категорії громадян Пазюк І.О.

На семінар - нараді обговорили ряд важливих для управління питань. Зокрема:

1. Про призначення та виплату субсидій у 2018 році.

2. Про призначення та виплату пільг у 2018 році.

Доповідаючи по першому питанню, начальник відділу соціальних допомог Панасюк Л.М., ознайомила присутніх із Постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Було детально поінформовано про правила та рекомендації по оформленню особових справ з призначення субсидій, наголошено на обов’язковому дотриманні правил подачі особових справ до управління, зокрема, уповноваженою особою селищних та сільських рад.

По другому питанню начальник відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгової категорії громадян Пазюк І.О., ознайомила присутніх із Постановою КМУ від 29. 01. 2003 р. № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» та іншими законодавчими актами України, згідно яких громадяни мають право на пільги. Як швидко та правильно подати документи для призначення пільг.

В ході семінару-наради присутнім секретарям селищних та сільських рад наголошувалось щодо порядку надання документації до управління.

Начальник управління В. Мазур