Кожен рід – це високе дерево, на якому гілочки, які швидко ростуть, міцніють, живляться соками великої гілки – сім’ї. Як гілка міцно зростається з стовбуром, що її не відламати, так і родина, ніколи не ослабне поки буде споживати соки землі-матінки, через мову, звичаї, обряди, свята, пісні, казки, прислів’я, ігри, родинні реліквії, взаємодопомогу, взаємоповагу, любов.

9 лютого 2018 року в приміщенні Піщанського РБК відбулося свято родинної творчості «Родинна веселка». В заході взяли участь творчі обдаровані родини, діти яких навчаються в дитячій музичній школі імені П.Муравського.

Ми побачили родини, які приймали участь з року в рік з новими, вишуканими творами. А також побачили і нові родини, які виступали вперше на сцені. Присутніх привітали та вручили Сертифікат на суму 95,0 тис. грн. для придбання музичних інструментів голова Піщанської райдержадміністрації Петро Десятник та заступник голови Піщанської районної ради Володимир Міщенко.