Підсумки соціально – економічного розвитку району за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік обговорили на підсумковій колегії Піщанської райдержадміністрації.

15 лютого 2018 року відбулася підсумкова колегія райдержадміністрації за підсумками соціально – економічного розвитку району за 2017 рік

В роботі колегії взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, народний депутат України Юрій Македон, члени колегії, голови та секретарі сільських, селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних, установ, організацій, сільськогосподарських підприємств, керівники закладів освіти, культури та медицини, громадськість.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції на сході України, переглянули відеоролик «Вінниччина -2017. Від викликів до конкретних справ».

Під час засідання голова райдержадміністрації Петро Десятник прозвітував про основні показники та здобутки у сферах життєдіяльності району.

В обговоренні питання взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Ясько, і головний лікар Комунальної установи «Піщанський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимир Руденко, які проінформували присутніх про підсумки діяльності галузей та реформування освітньої і медичної галузі.

У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк зазначив: «Реформування це достатньо довгий та болючий процес. І для того, щоб побачити його результат, повинно пройти немало часу. Але водночас реформи потрібні Україні. Вони приведуть нас до гідного рівня життя, з якісною, доступною медициною і освітою. Ми лише на початку шляху, але завдяки співпраці на місцях цей процес можна гідно завершити. Бо всі ці зусилля спрямовані на позитивні зміни у державі. Безперечно, Піщанський район є лідером у прагненні до розвитку, що ми можемо побачити по залученню інвестицій, правильному пріоритетному напрямку роботи, співпраці з бізнесом, адміністрацією та депутатським корпусом».

На засіданні також виступив Юрій Македон, який проінформував учасників колегії про пріоритети співфінансування на наступний рік.

Підвів підсумки роботи колегії голова райдержадміністрації Петро Десятник.

На завершення для всіх присутніх прозвучали музичні вітання від викладачів і вихованців Піщанської музичної школи ім. П.І.Муравського.

Після закінчення колегії посадовці відвідали приміщення кінотеатру «Ювілейний». Наразі у будівлі відбуваються ремонтні роботи по створенню розважального центру для дітей та молоді.