Протягом минулого тижня фахівцями із соціальної роботи здійснено чергові виїзди до населиних пунктів сіл Ставки, Миколаївка, Яворівка, Трибусівка та смт. Піщанка. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та перевірено раціональність використання коштів при народжені, надано консультації щодо виховання дітей та належного виконання батьківських обов’язків. 13 лютого 2018 року в с. Трибусівка, на зборах громадян, заслухано інформацію фахівця районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді про діяльність протягом 2017 року по даній територіальній громаді.

13 та 15 лютого 2018 року фахівцем РЦСССДМ Сторожуком М.С. проведено засідання опікунських рад при виконкомах Яворівської та Ставківської сільських радах, розглянуто питання «Про національну стратегію реформування системи інститутського догляду та виховання дітей».

16 лютого 2018 року фахівцем із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ та інспектором РС з питань пробації проведено профілактичний захід з дітьми та молоддю, які засуджені до покарання, не пов’язаних з позбавленням волі на тему: «Шкідливі звички – шлях у безодню». В ході роботи з присутніми проведена роботу щодо попередження вживання наркотиків, алкоголю та тютюнопаління серед молоді. Учасникам заходу продемонстровано відеоролик „Що убиває українців” та опрацьовано схему кількості витрат коштів на тютюнові вироби.

За сприянням РЦСССДМ проведено організаційні заходи по забезпеченню двох учасників АТО твердим паливом та надання матеріальної допомоги найменш захищеним жителям територіальних громад від депутатів районної та обласної рад.

Піщанський РЦСССДМ