Щорічно в першу неділю листопада відзначається професійне свято – День працівника соціальної сфери.

І сьогодні, 03 листопада 2017 року, в залі адмінбудинку райдержадміністрації вітали людей, які через свої серця та душі пропускають ті проблеми та життєві негаразди, які існують у суспільстві. «Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Саме від Вас в першу чергу отримують соціальну справедливість, турботу та захист. Нерідко саме від вашої поваги до людей залежить відсутність соціальної напруги. Особливо це стосується тих, кому дійсно потрібна допомога. Це інваліди, люди похилого віку, підопічні територіального центру та багато інших. Ви також допомагаєте нашим захисникам – учасникам АТО. Сьогодні щиро дякую всім, хто активно працює та допомагає малозахищеним верствам населення. Вірю та знаю, що соціальна сфера Піщанського краю знаходиться в руках професіоналів», - зазначив голова райдержадміністрації Петро Десятник.

А таких працівників в районі налічується 105 чоловік. Це: працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (начальник Мазур Василь Степанович), Районний центр зайнятості (директор Тимчак Анатолій Григорович), Піщанський відділ Крижопільського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області (начальник Плахотний Іван Денисович), територіальний центр соціального обслуговування одиноких громадян (директор Плахотна Галина Олександрівна), Піщанський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Токарчук Людмила Олександрівна), служба у справах дітей райдержадміністрації (начальник Кочерган Юлія Іванівна), сектор сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (головний спеціаліст Андронатій Дмитро Анатолійович).

За особистий внесок у розв'язання проблем соціального захисту громадян району, сумлінне ставлення до виконання професійних обов'язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращих працівників соціальної сфери нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради. А саме: Андронатій Дмитро Анатолійович - головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації; Барановська Людмила Олексіївна - соціальний робітник по обслуговуванню одиноких с. Рудницьке; Васалатій Надія Іванівна - провідний спеціаліст соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; Войт Тетяна Олександрівна - соціальний робітник по обслуговуванню одиноких с. Кукули; Гондарук Людмила Павлівна - кухар відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування громадян Піщанського району; Кордонська Тетяна Михайлівна - соціальний робітник по обслуговуванню одиноких с. Студена; Кучанський Сергій Анатолійович - провідний спеціаліст сектору опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації; Лук’янова Інна Михайлівна - головний спеціаліст соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; Мазур Василь Степанович - начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; Мазур Олена Миколаївна - головний спеціаліст з питань персоналу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; Олійник Оксана Петрівна - провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгової категорії громадян райдержадміністрації; Ременяк Наталія Володимирівна - соціальний робітник по обслуговуванню одиноких с. Болган; Рукіцька Тетяна Володимирівна - головний спеціаліст по контролю за призначенням пенсії Піщанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Крижопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області; Сторожук Микола Степанович - фахівець із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Токарчук Людмила Олександрівна - директор Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Шуригіна Уляна Юріївна - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Піщанського районного центру зайнятості.

Присутніх в залі також вітали перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, голова районної ради Д. Чвалюк, керівники відповідних районних служб та організацій. Музичні вітання дарували вчителі та вихованці дитячої музичної школи, солісти районного будинку культури.