Структурні підрозділи РДА

 

 




  1. Структура управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Піщанської райдержадміністрації (Скачати)

  2. Самостійні відділи, управління райдержадміністрації підрозділи Піщанської районної державної адміністрації (Скачати)

  3. Структура управління праці та соціального захисту населення Піщанської районної державної адміністрації (Скачати)

  4. Структура фінансового управління Піщанської районної державної адміністрації (Скачати)

  5. Структура управління агропромислового розвитку Піщанської районної державної адміністрації (Скачати)
 

 

 

Самостійні відділи, управління райдержадміністрації підрозділи Піщанської районної державної адміністрації 

 

 

Посада Прізвище Ім’я По батькові Телефон
Відділ економічного розвитку і торгівлі
Начальник відділу Аязбекова Наталя Пилипівна (04349) 2-13-09
Головний спеціаліст Бурлачук Таїсія Анатоліївна (04349) 2-12-85
Старший інспектор Аржанович Валентина Павлівна (04349) 2-12-85
Фінансове управління
Начальник управління Студенянська Тетяна Григорівна (04349) 2-10-92
Заступник начальника Нігруца Валентина Василівна (04349) 2-21-85
Відділ культури та туризму
Начальник відділу Дреліховська Світлана Олександрівна (04349) 2-13-71
Інспектор відділу Жердецька Світлана Георгіївна (04349) 2-13-71
Відділ освіти
Начальник відділу Ясько Людмила Василівна (04349) 2-12-81
Головний спеціаліст Королюк Наталя Ігорівна (04349) 2-14-82
Головний спеціаліст Ковальчук Оксана Григорівна (04349) 2-14-82
Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури
Завідувач сектору - головний архітектор Карауш Ігор Миколайович (04349) 2-23-30
Головний спеціаліст Гончарук Віктор Семенович (04349) 2-23-30
Відділ надання адміністративних послуг
Завідувач Момотюк Ніна Петрівна (04349) 2-11-91
Адміністратор Гоштинар Ольга Олександрівна (04349) 2-11-91
Адміністратор - (04349) 2-11-91
Сектор з питань державної реєстрації
Завідувач сектором – державний реєстратор Завроцька Надія Федорівна (04349) 2-25-63
Державний реєстратор Слободянюк Людмила Сергіївна -
Сектор сім’ї, молоді і спорту
Завідувач сектору Гандзій Тетяна Олександрівна (04349) 2-14-63
Головний спеціаліст Андронатій Дмитро Анатолійович (04349) 2-14-63
Служба у справах дітей
Начальник служби Кочерган Юлія Іванівна (04349) 2-12-00
Завідувач сектору опіки, піклування, усиновлення Міщенко Людмила Валеріївна (04349) 2-12-00
Провідний спеціаліст Кучанський Сергій Анатолійович (04349) 2-12-00
Управління праці та соціального захисту населення
Начальник Чопик Сергій Володимирович (04349) 2-19-97 2-14-33
Заступник начальника Бєлінська Віра Миколаївна (04349) 2-11-42
Управління агропромислового розвитку
Начальник Підгурський Андрій Володимирович (04349) 2-13-65
Архівний відділ
Начальник відділу Ковтюк Тетяна Миколаївна (04349) 2-13-89
Діловод Дмитришина Софія Володимирівна (04349) 2-13-89