Закони України

 1. Закон України Про звернення громадян (Скачати)

 

  Укази Президента

 1. Указ Президента України Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування (Скачати)

 

  Постанови Кабінету Міністрів України

 1. Постанова КМУ N 348 Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації (Скачати)
 2. Постанова КМУ N 630 Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади (Скачати)
 3. Постанова КМУ N 858 Про затвердження Класифікатора звернень громадян (Скачати)

 

  Розпорядження голови обласної державної адміністрації

 1. Розпорядження голови ОДА «Про вдосконалення роботи в області щодо реалізації громадянами конституційного права на звернення» від 10 квітня 2012 року № 188 (Скачати)

 

  Розпорядження голови районноі державної адміністрації

 1. Розпорядження №27 Про затвердження графіків особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, першим заступником та заступником голови, керівником апарату райдержадміністрації (Скачати)
 2. Розпорядження №98 Про новий склад комісії з питань розгляду звернень громадян в районній державній адміністрації (Скачати)
 3. Розпорядження №99 Про затвердження графіків особистого виїзного прийому громадян головою районної державної адміністрації, першим заступником голови, заступником голови і керівником апарату райдержадміністрації та функціонування «гарячої телефонної лінії» (Скачати)
 4. Розпорядження №106 Про проведення особистого прийому учасників антитерористичної операції та членів їх сімей головою районної державної адміністрації (Скачати)

 

 1.  Право громадян на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (Скачати)
 2.  Методичні рекомендації щодо організації розгляду пропозицій (зауважень), заяв (клопотань), скарг громадян (Скачати)
 3.  Провадження за пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування (Скачати)
 4.  Реалізація права громадян на звернення у запитаннях та відповідях (Скачати)