21 листопада в Україні відзначається День Гідності і Свободи. Це свято було встановлено Указом Президента України Петра Порошенка 13 листопада 2014 року. День Гідності та Свободи – історично важливий та пам’ятний для українців день. Адже саме у цей день чотири роки назад на Майдані з’явилися перші намети, що дали початок великій боротьбі свідомого українства проти тогочасного режиму. Українці на весь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі.

  16 листопада 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

  Вітали присутніх голова районної ради Д. Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації М. Ковтюк, заступник начальника, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації А. Підгурський, начальник Піщанського відділення Могилів – Подільської об’єднаної державної інспекції Н. Босовська.

  Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

  Піщанським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється соціальна робота з учасниками АТО, надаючи їм соціальні та інформаційні послуги.

  Так, протягом цього тижня було проведено роботу з учасниками АТО з метою надання їм всебічної допомоги та членам їхніх родин.

  Під час бесіди сім’ям надано інформаційні консультації щодо оформлення матеріальної допомоги, допомоги на лікування, прав, пільг та соціальних гарантій, які належать учасникам бойових дій, інформаційні консультації про можливість оздоровлення та реабілітації самих учасників АТО.

  За ініціативи Піщанського районного центру соціальної служби з питань сім'ї, молоді та дітей за участю педагогічних працівників Болганської ЗОШ І-ІІІ ступенів 13 листопада 2017 року на базі закладу відбулося засідання круглого столу з питань запровадження в Піщанському районі «Патронатного вихователя».

  16 листопада 2017 року в приміщенні Піщанського РЦЗ відбулося засідання круглого столу з питань запровадження патронатного виховання у Піщанському районі.

  13 листопада 2017 року соціальним працівником Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено індивідуальну роботу (інформаційну бесіду) із вагітними жінками з метою надання соціальної допомоги та обговорення проблеми відмови від новонароджених дітей.

  Відмова матері від своєї дитини - форма девіантної поведінки - поширене соціально-психологічне явище, яке стало надзвичайно актуальним у наші дні.

 Про річну перевірку регіональної системи оповіщення цивільного захисту Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту області на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 01 лютого 2017 року № 66, 22 листопада 2017 року з 13.55 до 15.00 год буде проводитись річна комплексна перевірка регіональної системи оповіщення СИГНАЛ-ВО з подачею всіх команд, практичним запуском електросирен і подачею сигналу «УВАГА ВСІМ».

  Надали допомогу постраждалим мешканцям Калинівського району

  На виконання Протоколу обласної комісії з питань техногенної – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 27 від 02 листопада 2017 року, Піщанською райдержадміністрацією надано допомогу у відновленні будинку в с. Павлівка Калинівського районну. Встановлено 7 вікон та замінено вхідні двері

  За ініціативи голови райдержадміністрації Десятника П.П. та голови районної ради Чвалюка Д.Т., при сприянні облдержадміністрації відбулася інформаційна нарада за участю керівників районних бюджетних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сіл, селищ, депутатів районної ради та сільських, селищних рад, директорів загальноосвітніх навчальних закладів по питаннях реформ та децентралізації в Україні.

  Порядок оподаткування доходів громадян-одноосібників

  Статтею 67 Конституції встановлено, що кожен громадянин зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом і щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.