Головна » 2014 » Грудень » 23 » Районне свято до Дня Святого Миколая Чудотворця
Районне свято до Дня Святого Миколая Чудотворця

В Україні День Святого Миколая - найбажаніший для дітей день у році. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з неба та обдаровує діток подарунками. Тож кожен малюк нетерпляче очікує на свого «миколайчика» під подушкою і вірить в чудо, завершуване святим Миколаєм.

Уже стало доброю традицією в день Святого Миколая гостинно зустрічати та вітати дітей пільгових категорій Піщанського району: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин.

В цей день близько 100 дітей зібралися на районний захід в районному будинку культури «В гостях у Святого Миколая». Привітати присутніх зі святом прийшов заступник голови райдержадміністрації Б. Глагола. Богдан Іванович побажав здоров’я, радості, миру та запросив дітей поринути у казку. Казкове дійство для дітей підготували працівники служби у справах дітей РДА (начальник Кочерган Ю.І.), сектору молоді та спорту РДА (завідувач Гандзій Т.О.), відділу освіти РДА(начальник Ременяк О.С.), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Заболотня В.О.), районного будинку школярів та юнацтва (директор Сеник К.М.), районного будинку культури (начальник Дреліховська С.О.). В іграх та конкурсах швидко промайнув час. По завершенню свята всі діти отримали солодощі та мали можливість пригоститися варениками та пиріжками, які приготували та привезли на свято представники загальноосвітніх закладів району.

Також в рамках проведення заходів до Дня Святого Миколая голова райдержадміністрації Десятник П.П. в присутності фахівця із соціальної роботи Сторожука М.С., сільського голови Кирнасівського О.П., голови правління СВК «Прогрес» Кучера О.Г. вручив новий інвалідний візок жителю с.Студена Мазурику Павлу. В цей же день Петро Петрович привітав вихованців спецшколи – інтернат для глухих дітей та пригостив їх солодощами.

Бажаємо, щоб це свято стало для всіх дітей святом милосердя, святом доброти, прощення та любові до ближніх!

Районне свято до Дня Святого Миколая Чудотворця

Переглядів: 32 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0