Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Публічний звіт проводиться на виконання статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII “Про державну службу”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 “Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 січня 2017 року за №28/29896 із змінами і доповненнями, внесеними наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2017 року № 32.

  Підведено підсумки за минулий рік і окреслено пріоритетні напрямки роботи на 2019 рік на розширеному засіданні колегії Піщанської РДА

  13 лютого, в приміщенні адмінбудинку смт. Піщанка відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглядалося питання соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та завдання на 2019 рік. У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, працівники апарату райдержадміністрації, її структурних підрозділів, керівники установ і організацій району, сільські, селищні голови, депутати районної ради, представники ЗМІ.

  Сьогодні, 15 лютого, в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

  Привітали учасників бойових дій голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов.

  12 лютого 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було обговорено ряд важливих питань, що стосуються захисту прав дітей. Зокрема, першим питанням порядку денного було питання «Про вжиття координаційних заходів із захисту прав дітей». Розгляд даного питання був спрямований на активізацію взаємодії в напрямку раннього виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вжиття дієвих заходів в інтересах дітей, відносно яких вчинено насильство або існує загроза його вчинення.

  27 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив зміни до пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, відповідно до яких збільшено частку ЄСВ, що спрямовується на реалізацію гарантій у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

  На сьогоднішній день є багато нарікань і скарг зі сторони платників податків щодо нарахування і сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ). З метою з’ясування проблемних питань, отримання відповідей на них та надання роз’яснення з цього приводу, оприлюднюємо інтерв’ю з начальником Крижопільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Людмилою Сузанською про нарахування та сплату ЄСВ суб’єктами підприємницької діяльності, в тому числі, які не здійснюють підприємницьку діяльність та знаходяться в стадії припинення.

  З 1 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян,отриманих ними у 2018 році. З метою з’ясування проблемних питань, отримання відповідей на них та надання роз’яснення, оприлюднюємо інтерв’ю з начальником Крижопільського управління ГУ ДФС у Вінницькій області Людмилою Сузанською.

  Ред. – Людмило Степанівно, декларування доходів громадянами не нововведення, але з початком нової деклараційної кампанії не буде зайвим нагадати про її основні аспекти та повідомити про можливі нововведення.

  Виконання районного бюджету 2018 року

  Доходи

  За 2018 рік до зведеного бюджету району (загальний і спеціальний фонди) надійшло доходів (без міжбюджетних трансфертів) в сумі 66 531,508 тис. грн., що становить 116,1 % до плану, затвердженого місцевими радами з врахуванням змін . Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження доходів місцевих бюджетів збільшились на 16 692,771 тис. грн., або на 33,5%.

  Сьогодні, 11 лютого, відбулось пленарне засідання позачергової 36 сесії районної ради 7 скликання, на розгляд якої було винесено 7 питань.

  Головним питанням, яке винесено на порядок денний стало внесення змін до рішення 35 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №594 «Про районний бюджет на 2019 рік».

  07 лютого 2019р.на базі Піщанського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей “ відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів географії на теми: «Рух повітря» (6 клас, вчитель Шахрай Т.В.), «Японія – країна сонця, що сходить» (10 клас, вчитель Саїнчук Т.В.)

  08 лютого 2019 року в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти під головуванням начальника відділу освіти Ясько Л.В.