Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Відбулось обговорення перспективного плану розвитку Студенянської територіальної громади

  Відповідно до графіку обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки, з метою розробки Програми розвитку Студенянської ОТГ, 12 грудня 2018 року в Студенянській об’єднаній територіальній громаді відбулося обговорення перспективного плану розвитку територій населених пунктів громади на 2019-2021 роки та звіт про виконання робіт, які були проведені у 2016 – 2018 роках

  У сучасному Вселенському православ’ї існує 14 помісних церков чия самостійність і канонічність не оскаржується ніким у православному світі: Константинопольська, Александрійська, Антіохійська, Єрусалимська, Російська, Сербська, Румунська, Болгарська, Грузинська, Кіпрська, Елландська, Польська, Албанська, Чеських земель і Словаччини.

  З огляду на події, які відбуваються протягом століть, усі, окрім перших 4 Церков, які знаходяться у списку, чи то з об’єктивних історичних причин, чи то з політичної мотивації самостійно проголошували статус автокефалій.

  На даний час в Крижопільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, на обліку знаходиться 49 випадків професійних захворювань, які реєструвались з 2001 року.

  Основними обставинами, внаслідок яких виникли професійні захворювання в працівників, є недосконалість механізмів та робочого інструменту – 47%, недосконалість технологічного процесу – 36,7% та неефективність роботи засобів індивідуального захисту – 16,3%.

  Продовжується передплата на газету «Урядовий кур’єр».

  Державна газета «Урядовий кур’єр» входить до першої трійки найтиражніших видань в Україні.

  "Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу.

  Право на отримання статусу має дитина, а також особа, яка під час здійснення антитерористичної операції не досягла 18 років (повноліття), які внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

  1) отримали поранення, контузію, каліцтво;

  2) зазнали фізичного, сексуального насильства;

  3) були викрадені або незаконно вивезені за межі України;

  4) залучалися до участі у діях воєнізованих чи збройних формувань;

  10 грудня, в приміщенні Вінницької дирекції ПАТ «Укрпошта» відбулась обласна селекторна нарада для представників районних друкованих видань з питань активізації роботи з передплатної кампанії на 2019 рік.

  В обласній студії участь у нараді взяли: директор Вінницької дирекції ПАТ «Укрпошта» Наталія Костюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, працівники «Укрпошти», відповідальні за проведення передплатної кампанії.

  Дії у разі отримання інформації про погрозу вчинення терористичного акту

  При отриманні інформації по телефону:

  • Не класти передчасно слухавку.
  • З’ясувати вимоги аноніма та інформацію про характер погрози.
  • Уважно вислухати і по можливості записати вимоги.
  • Спробувати під час розмови визначити стать, вік, особливості мови особи.

  В Єдиній державній системі цивільного захисту України оповіщення населення передбачає насамперед (у випадку будь-якого виду небезпеки) увімкнення електричних сирен, переривчастий звук яких означає єдиний сигнал «УВАГА ВСІМ!»

  Порядок оповіщення населення за сигналом «УВАГА ВСІМ!»

  Основним способом оповіщення населення про надзвичайну ситуацію є передача інформації з використанням державних мереж радіо та телевізійного мовлення.

  До уваги жителів району

 

  Графік обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки в селищних, сільських громадах та ОТГ Піщанського району

  На базі Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» відбувся районний семінар вчителів зарубіжної літератури. Учитель вищої категорії Шигида Тетяна Василівна провела урок на тему: «Чарльз Діккенс: "Різдвяна пісня у прозі". Динаміка образу Скруджа, причини його духовного переродження».

  На уроці учитель використовувала різноманітні форми інтерактивного навчання: розвиток критичного мислення, уміння визначати головне, висловлювати свої думки.