Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

  З нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів 27 листопада заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, голова районної ради Дмитро Чвалюк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк, секретар Піщанської селищної ради Володимир Міщенко, громадськість району поклали свічки та лампадки до підніжжя пам’ятного знаку жертвам Голодомору. У скорботній хвилині мовчання низько схилили голови, вшановуючи пам’ять померлих в роки голодомору.

  Шановні жителі району!

  28 листопада ми відзначаємо День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Останньої суботи листопада ми згадуємо тих, хто став жертвою тодішнього режиму і прийняв мученицьку смерть. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.

  Новий ролик Українського інституту національної пам'яті випущений в межах інформаційної кампанії до 87-х роковин Голодомору в Україні "Збережи пам’ять! Збережи правду! "

  Мета кампанії показати, що збереження пам'яті — це не абстракція, а конкретні дії, які може зробити кожен: записати спогади родичів, які були очевидцями здійснення геноциду у 1932-33 роках, знайти старі сімейні світлини чи інші артефакти того періоду (сорочки, рушники, предмети побуту, тощо).

  Вчора, 26 листопада, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання правління Громадської ради. Нагадаємо, що Громадська рада при обласній державній адміністрації – це консультативно-дорадчий орган, який утворений та діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

  Вчора, 26 листопада, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Наталі Заболотної, в режимі онлайн відбулась селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, міськими головами та головними лікарями центральних районних лікарень (окружних лікарень інтенсивного лікування).

  Основне питання - використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 923.

  #ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово - під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для українців. Це спільна ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я.

   Ми хочемо, аби українці були здоровими, навіть тоді, коли багато часу перебувають вдома. А для цього наш герой приготував для вас прості і конкретні здорові поради, які можна і треба втілювати прямо одразу.

  Вчора, 25 листопада, у Вінницькій області стартувала щорічна всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

  Щоб відзначити початок акції, о 17:00 будівлі обласної державної адміністрації та Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області підсвічено офіційним кольором кампанії – помаранчевим.

  Цього ж дня відбувся пресбрифінг за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Наталі Заболотної.

  Важливою складовою роботи уповноважених органів з питань пробації є робота із правопорушниками: сприяння працевлаштуванню, здобуттю освіти, залучення клієнтів пробації до суспільно-корисної діяльності та багато інших соціально-виховних заходів.

  Піщанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області задля ефективного виконання своїх службових обов’язків та функцій активно взаємодіє з добровільними помічниками – волонтерами пробації, які залучаються до проведення соціально-виховної роботи із засудженими та реалізації різноманітних заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

  Першочергове завдання для керівників районів та лікувальних закладів – забезпечити необхідний резерв кисню, - Сергій Борзов під час наради з головами РДА та головними лікарями області

  24 листопада під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова відбулась селекторна нарада з головами РДА та головними лікарями області.