Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінниччини функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів по області, з них санітарно-карантинних – 11.

  Мета цих заходів – запобігти поширенню в місті і області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

  На постах, разом із поліцейськими, чергують медики і рятувальники.

  Мережа магазинів АТБ спільно з Міністерством соціальної політики України реалізовує проект благодійної допомоги в умовах карантину, а саме: продуктові набори для осіб найбільш вразливих верств населення. Таким чином усі підопічні відділення соціальної допомоги вдома КУ "Піщанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Піщанського району ", а їх 297 осіб отримають допомогу.

  З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції бійці Служби порятунку Вінниччини продовжують здійснювати дезінфекцію спеціальними розчинами вулиць, під'іздів багатоквартирних житлових будинків, зупинок транспортних засобів, дитячих майданчиків, продовольчих ринків, аптек та інших місць, де у період карантинних заходів можуть перебувати люди.

  Зокрема, у районах області з цією метою використовуються пожежні автомобілі, обладнані спеціальними розпилюючими пристроями.

  Національний поштовий оператор під час карантину заохочує українців користуватися основними послугами, не покидаючи домівки. Так, в Укрпошті можна адресно доставити через листоношу чи скористатися наступними онлайн-послугами:

  1. Отримати пенсію та соціальні виплати.

  2. Сплатити комунальні платежі.

  Під час карантину обласний Контакт Центр Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області став одним із потужних комунікаторів між Фондом та громадянами.

  Щодня на «гарячу лінію» телефонують не лише з пенсійних питань, чимало дзвінків надходить і від фізичних осіб-підприємців. Що саме передбачають останні законодавчі зміни в роботі ФОПів, кому та як сплачувати єдиний соціальний внесок під час карантину та як будуть застосуватись штрафні санкції до платників ЄСВ? Це неповний перелік запитань.

  В рамках проведення протиепідемічних заходів рятувальниками Піщанського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з органами місцевого самоврядування, за допомогою спеціального обладнання та техніки, здійснили спецобробку в місцях загального скупчення людей, і об’єктах соціальної сфери.

  Для проведення дезінфекції використовувалась спеціальна суміш, яка є цілком безпечною для людей і тварин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь. Весь особовий склад забезпечений засобами індивідуального захисту та виконує завдання у спецкостюмах.

  Сьогодні, 6 квітня, в ході традиційного щоденного онлайн брифінгу в облдержадміністрації, голова ОДА Владислав Скальський повідомив, що протягом доби на Вінниччині лабораторно не підтверджено жодного нового випадку захворювання на коронавірус.

  Посадовець зазначив, що, за інформацією Обласного Лабораторного центру, станом на сьогодні, на території області зареєстровано 161 підозру захворювання на коронавірусну інфекцію. У 77 випадках діагноз лабораторно не підтверджений. У 75 випадках виявлений коронавірус, в т.ч. у семи дітей (троє з м. Вінниця, троє з м. Гайсин та одна дитина з м. Чернівці).

  Сьогодні, 6 квітня, в Україні стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».

  Низка телеканалів транслюватимуть заняття для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.

  Онлайн проєкт розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас, а навчатимуть школярів зі всієї України 40 педагогів з м. Київ.

  У телеефірі для викладання обрані такі предмети: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія.

  Прийняті зміни до постанови №211, якими вводяться нові норми обмежувальних заходів, викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

  • Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

  Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.