Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова  

  Сьогодні, 18 червня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних підприємств. В ході наради обговорено ряд питань, які стосуються основних аспектів життєдіяльності району. Зокрема, завершення кампанії із проведення ЗНО для випускників загальноосвітніх закладів, впровадження і підготовка Нової української школи, підготовка закладів соціальної сфери до опалювального сезону 2019 – 2020 років,

  З 1 червня 2019 року органи Пенсійного фонду Вінницької області функціонують як одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

  Тобто, діятиме єдиний орган, який перебирає на себе усі адміністративні та управлінські функції, вирішує кадрові, організаційні та юридичні питання.

  Юридична адреса головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області: вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21028. Тому, усі листи та письмові звернення потрібно надсилати за вищезазначеною адресою.

  З 1 червня 2019 року органи Пенсійного фонду Вінницької області функціонують як одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області. В його структурі створено 30 сервісних центрів, які працюють за єдиними стандартами обслуговування громадян.

  Призначені керівники сервісних центрів уповноважені представляти інтереси головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, взаємодіяти з органами влади та місцевого самоврядування, установами, організаціями, соціальними партнерами з питань, які належать до компетенції органів Пенсійного фонду України.

  Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам Сьогодні, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Денисова, відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району. Комісією розглянуто звернення громадян та прийнято відповідні рішення.

  Сьогодні, 13 червня, голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, представники відділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування взяли участь в онлайн – семінарі на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування».

  1 152 619 грн. заборгованості із заробітної плати на користь працівників стягнули державні виконавці Вінницької області з початку року з недобросовісних роботодавців. А це 96 виконавчих проваджень, завершити які вдалося завдяки застосуванню низки заходів примусового характеру. Разом з тим, станом на 10.06.2019 року, в органах державної виконавчої служби Вінницької області перебуває 155 виконавчих проваджень на суму 3 642 729 грн. про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Найбільшими боржниками, відносно яких відкриті виконавчі провадження про стягнення заборгованості по заробітній платі, є ДП Тросятнецький спиртовий завод – 524 381 грн.,

  Літо у розпалі – і світило особливо щедре на ультрафіолетові промені. Але його “ласки” треба уникати, аби не отримати теплового чи сонячного удару. Особливо обережними будьте на воді, промінь, віддзеркалений від неї, легко призводить до опіків губ, вух, слизової оболонки носа, підборіддя.

  Тепловий удар виникає у разі тривалого перегрівання організму, особливо при підвищеному фізичному навантаженні.

  Гриби – це цінний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У них знаходиться велика кількість азотистих речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор).

  Але лікарі оцінюють гриби, як продукт, який важко перетравлюється, тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми,

  Міністр юстиції України Павло Петренко консультує

  Шановний Павле Дмитровичу, вітаю! Розпочались літні канікули і ми з дитиною хочемо поїхати за кордон на відпочинок, однак колишній чоловік відмовляється надати нотаріальну згоду, хоча ми давно розлучені і донька за рішенням суду проживає зі мною. Підкажіть, будь ласка, як мені бути?

  Світлана Попова