Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  За ініціативи відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, 12 жовтня, в смт Піщанка відбувся сільськогосподарський ярмарок, метою якого є забезпечення населення району сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників.

  Висловлюємо велику подяку усім товаровиробникам та приватним підприємцям нашого та сусідніх районів, які представляли різноманітну продукцію на ярмарку. Особливої подяки заслуговують і вихованці районного Будинку школярів, які презентували та реалізовували на ярмарку свої вироби.

  Сьогодні, 15 жовтня, відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів охорони здоров’я. В нараді взяли участь голова районної ради Дмитро Чвалюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк.

  Голова райдержадміністрації заслухав інформацію керівників про проведену роботу протягом минулого тижня та про заплановані заходи на поточний тиждень

  10 жовтня 2019 року було організовано та проведено штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Піщанської районної ланки Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту району при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації в складних умовах осінньо-зимового періоду 2019 – 2020 роках».

  Рішення про вилучення дрібних монет з обігу – це частина комплексного рішення з оптимізації Національним банком України номінального ряду банкнот та монет гривні. Упродовж наступних трьох років громадяни зможуть обміняти монети дрібних номіналів без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам:

  в усіх відділеннях українських банків – упродовж першого року з дати вилучення їх з обігу до 30 вересня 2020 року включно;

  Фінансування безпеки, оборони та соціальних виплат військових є беззаперечним пріоритетом діяльності Уряду. Про це заявив на брифінгу Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

  «Сфера оборони – завжди буде у фокусі нашого Уряду. І найкращий доказ цьому те, що обсяг видатків на оборону значно більший, ніж він був минулого року. Це принципова позиція Президента», – сказав Глава Уряду.

  Розпорядження голови райдержадміністрації від 10.09.2019 року № 242 «Про організацію та проведення приписки громадян 2003 року народження до призовної дільниці району»

  Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», вимог Закону України від 25 березня 1992 року № 2232-ХІІ «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» та з метою якісного проведення приписки громадян України до призовної дільниці районного військового комісаріату в січні-березні 2020 року.

  Запрошуємо мешканців та гостей району на осінній ярмарок!

  В суботу, 12 жовтня о 8-00 годині у смт. Піщанка, по вулиці Центральна, відбудеться традиційний осінній ярмарок за участю фермерських господарств, суб'єктів господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів та торгівлі.

  Овочі, фрукти, м’ясні та ковбасні вироби, олія, молокопродукти, солодощі, гарний настрій – це не весь перелік того, що ви можете придбати на нашому ярмарку!

  Владислав Скальський про соціальний проект «ЛІФТ»: «Зараз, як ніколи, важливо залучити в команду чесних, відкритих та надійних людей для керівництва місцевими адміністраціями»

  Голова обласної державної адміністрації переконаний, що соціальний проєкт «ЛІФТ» допоможе відібрати достойних кандидатів на посади голів райдержадміністрацій.

  За сприянням Піщанської районної філії Вінницького ОЦЗ, 03 жовтня, в рамках проведення загальнообласної профорієнтаційної акції «Дорога до вибору» відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід для учнівської молоді 8-11 класів Піщанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназії» - «Мій вибір – моє майбутнє».

  Захід проводила Надія Лінчук, яка представляє ФОП Студілко А.В.

  Головна мета заходу, це у формі гри актуалізувати знання старшокласників щодо існуючих у світі професій та акцентувати увагу на важливості правильного вибору професії.

  Вінницька обласна державна адміністрація запрошує представників організацій громадянського суспільства, які працюють задля блага громади та розвитку регіону, взяти участь у ІІІ Регіональному Форумі громадських ініціатив, який відбудеться 8 жовтня 2019 року (м. Вінниця, в приміщенні ресторану «MontBlanc», вулиця Соборна, 34 ).

  Метою Форуму є налагодження партнерських відносин з організаціями громадянського суспільства у реалізації різногалузевих проектів та ініціатив, а також створення належних умов для залучення громадськості для обговорення проекту планів заходів з реалізації у Вінницькій області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки.