Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  З нагоди Дня Державного Прапора України на площі перед райдержадміністрацією відбулася урочиста церемонія підняття синьо-жовтого стягу. Участь в заході взяли голова райдержадміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк, державні службовці, керівники районних установ, підприємств, організацій з колективами, представники засобів масової інформації.

  З нагоди відзначення 28-ї річниці Дня незалежності України вперше в Піщанському районі проведено культурно-мистецьку акцію «Вишивана доля Піщанського краю», де представлено вишиті рушники територіальних громад району.

  Експозиція нинішньої виставки створена з рушників 12 сіл, селищ району. Кожен із рушників має розмір 6 метрів довжини та 75 сантиметрів ширини, свою кольорову гамму, сакральні знаки та символи рідного краю.

  22 серпня з нагоди 28-ї річниці Дня незалежності України в районному будинку культури відбулись урочисті заходи та святковий концерт.

  Участь у заході взяли колективи районних установ, організацій, органів місцевого самоврядування, громадськість, представники ЗМІ.

  З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський, голова районної ради Дмитро Чвалюк.

  Уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа , затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.

  Управління праці та соціального населення Піщанської райдержадміністрації інформує щодо здійснення професійної адаптації учасників антитерористичної операції, а саме професійне навчання з наступних професій «Водій автотранспортних засобів (категорії А, А1а, В, С)».

  Доброго дня! Мене цікавить питання, в яких випадках особа може бути обмежена на виїзд за кордон. Розкажіть, будь ласка, детальніше.

Мар’яна Дмитрук  

  Конституція України гарантує кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, вільний вибір місця проживання, вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

  Шановні жителі та гості району!

  Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих заходах з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, які відбудуться 22 серпня 2019 року о 10:00 годині в приміщенні районного будинку культури.

  Під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Крижанівського, 16 серпня, відбулося засідання колегії Піщанської райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь члени колегії; керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації; керівники районних установ, організацій, підприємств; сільські, селищні голови; секретарі, бухгалтера, сільських, селищних рад; представники засобів масової інформації.

  Згідно чинного законодавства при подачі до управління соціального захисту населення заяви на отримання житлової субсидії чи іншого виду допомог - особа, яка подає заяву, заповнює встановленого зразка декларацію про доходи та майновий стан сім’ї з наданням відповідних довідок про нараховані доходи.

  Посадовими обов’язками державних соціальних інспекторів управління передбачено проведення перевірок достовірності та повноти інформації, зазначеної в декларації заявників, шляхом подання запитів до місцевих органів податкової інспекції, бюро технічної інвентаризації, інших установ та юридичних і фізичних осіб, що надавали довідки про доходи.

  Сьогодні, 15 серпня, голова районної державної адміністрації Олександр Крижанівський прийняв участь у засіданні 40 сесії районної ради 7 скликання. На порядку денному 24 актуальних питання. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови сільських, селищних рад, представники засобів масової інформації.