22 лютого 2018 року представники Піщанського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації здійснили виїзд до територіальних громад Рудницького і Городищ.

  Спільно з головами сіл та секретарями сільських рад відвідано та обстежено умови проживання, проведено оцінку потреб сімей опікунів – піклувальників, багатодітних та малозабезпечених сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, а також сім′ї учасників АТО. В селі Рудницьке відвідано

  8 сімей, в селі Городище – 5 сімей. З батьками проведено бесіди про відповідальне батьківство, про забезпечення безпеки щодо можливого вчинення домашнього насильства відносно жінок і дітей, способи повідомлення і звернення про допомогу, про відповідальність за вчинення насильства.

  Про потреби і проблеми сімей, шляхи їх вирішення обговорено на нараді в сільських радих.

  В загальноосвітній школі І-ІІ ст. с. Рудницьке фахівцями центру і працівниками служби райдержадміністрації проведено інформаційну бесіду про важливість виховання дитини в сім’ї та форми сімейного виховання дітей за участю педагогічного та батьківського колективів.

  Всім учасникам заходу роздано інформаційно - рекламні буклети з даної тематики.

  Піщанський РЦСССДМ