Дорогі жінки Піщанського району!

  Від щирого серця дозвольте привітати Вас з прекрасним святом весни, любові, добра та побажати міцного здоров’я, оптимізму, радості, безмежного жіночого щастя.

  Все, що охоплює у своїй суті високе почуття людського щастя, нерозривно пов’язане з вами, дорогі наші жінки. Ви освячуєте нашу долю материнською колискою, бабусиною молитвою, даруєте неповторну радість кохання та чарівні хвилини спілкування.

  У повсякденній круговерті життя ми, чоловіки, часто забуваємо висловити свою вдячність та захоплення вашим вмінням допомагати всім, хто потребує уваги та опіки, віддавати ближнім тепло своїх сердець і душевну щедрість.

  Залишаючись уособленням ніжності та тендітності, представниці прекрасної статі повсякчас доводять свою обізнанність у справі, якою займаються, демонструють свої професійні та ділові якості. Завдяки вашому завзяттю, творчій насназі складні і відповідальні завдання вирішуються просто і легко. Для нас ви завжди будете глибоким і чистим джерелом, потужною опорою життєвої сили, духовності та моральності.

  Щиро зичу, щоб ви були оточені щоденною турботою і піклуванням, а прекрасне почуття кохання дарувало натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

  Голова районної державної адміністрації П. Десятник