14 березня 2018 року директор Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л. Токарчук провела методичний день на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству».

У заході взяли участь ті, хто здійснють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а саме: представники служби у справах дітей Піщанської РДА; старший інспектор Піщанського районного сектору з питань пробації; старший інспектор з ювенальної превенції Піщанського відділення поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області; головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації; начальник Піщанського бюро правової допомоги; завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту Піщанської РДА; представник Піщанського РЦ ПМСД та фахівці із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ.

У ході заходу обговорено Закон України «Про запобігання і протидію домашньому насильству», який набув чинності 7 січня 2018 року, розглянуто повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії домашньому насильству. Фахівцями із соціальної роботи представлено та подано алгоритм спільних дій із присутніми про випадок сім’ї, в якій вчинено домашнє насильство.

Директор центру звернула увагу на пам'ятку про недопустимість факторів вчинення домашнього насильства, яку було розроблено Вінницьким обласним ЦСССДМ.

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали та буклети відповідної тематики.

Піщанський РЦСССДМ