14 березня 2018 року, голова облдержадміністрації Валерій Коровій відвідав Піщанський район. У робочій поїздці також брав участь директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко.

  Очільник області разом з головою Піщанської райдержадміністрації Петром Десятником та головою районної ради Дмитром Чвалюком розпочали свій візит із Студенянської об’єднаної громади. Побували у місцевому дитячому садочку, для якого коштом громади були придбані нові меблі та модернізовано систему опалення.

  Також керівники області і району побували у відділі прикордонної служби «Студена» та відвідали Піщанську ВК 59, яку нещодавно рішенням Міністерства юстиції України було реорганізовано. Керівник Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Василь Дремлюга зауважив, що установа як юридична особа залишається, але зменшується штат - з 240 осіб залишилось 26. Територія установи розмежована на виробничу і житлову зони. Засуджених на території більше немає, працює тільки виробництво. Раніше виробництво в установі було спрямоване на виготовлення і обробку металу. Зараз тут працює пилорама, а у планах працівників розширення можливостей у даному напрямку. Валерій Коровій зауважив, що основне завдання місцевої влади - зробити все, щоб територія установи була використана для створення робочих місць, адже в результаті реорганізації без роботи залишилося півтори сотні жителів селища Трудове і сіл району. Голова ОДА пообіцяв посприяти у вирішенні проблеми зайнятості.

  Під час перебування голови ОДА у селищі Трудове, до нього звернулися жителі гуртожитку, які працювали в установі ВК 59 щодо вирішення питання про передачу гуртожитку на баланс селищної ради. Очільник області запевнив, що питання буде на його особистому контролі.

  У райцентрі Валерій Коровій відвідав приміщення кінотеатру «Ювілейний», де проводяться ремонтні роботи по створенню розважального центру для дітей та молоді.

  У рамках робочої поїздки очільник області зустрівся з керівниками районних структур, головами сіл та селищ, директорами шкіл і закладів культури . Валерій Коровій виступив перед присутніми, наголосивши, що за останні 3 роки в Україні зроблено більше, ніж за всі роки незалежності.

  «Як би важко не було впроваджувати зміни в державі, та все ж є позитивні результати. І, можливо, поки що їх важко оцінити, але головне, що ми рухаємося в правильному напрямку. Це стосується і реформування освіти – при якому основою буде дитина, учень і створення комфортних умов для здобуття якісної освіти, реформування медицини, яке ставить за мету надавити якісні медичні послуги населенню і, при цьому, підняти престиж лікаря, дати йому гідну зарплату».

  Окремо Валерій Коровій зупинився на земельному питанні і зауважив, що продовження мораторію на продаж землі лише поглиблюватиме тінізацію аграрного бізнесу. Не оминув керівник області і тему ремонту доріг, зауваживши, що в області 9,5 тис км доріг державних і більше 25 тис. км доріг комунальних. «Зрозуміло, що не можна розраховувати лише на кошти держави для їх ремонту . У нас достатньо амбітні плани, адже на цей рік в області вже передбачено кошти у розмірі 2,5 млрд грн для цих потреб» , - наголосив голова ОДА.

  Також він відповів на питання, які задавали учасники зустрічі.

  Прес – служба Вінницької ОДА