Під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. Ковтюка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні було розглянуто 7 питань, що стосуються захисту законних прав та інтересів дітей. Зокрема, рішення опікунської ради при виконавчому комітеті Чорноминської сільської ради щодо роботи з сім’єю, яка тривалий час перебуває на обліку; заяву жителя смт. Піщанка, щодо встановлення графіку спілкування з малолітньою дитиною; питання щодо порядку отримання картки платника податків дитиною, позбавленою батьківського піклування, яка на даний час перебуває у Вінницькому центрі соціально-психологічної реабілітації дітей; питання щодо доцільності взяття під соціальний супровід, продовження та завершення соціального супроводу ряду сімей, доцільність зняття з обліку сімей, у яких немає підстав для подальшого перебування на обліку у Піщанському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Кожне питання детально обговорено, заслухано думки всіх членів комісії та запрошених, прийнято відповідні рішення.

Служба у справах дітей