20 березня в приміщенні Піщанської РДА відбулася щоквартальна нарада за участю директора Піщанського РЦСССДМ, фахівця із соціальної роботи РЦСССДМ, інспектора Піщанського РС з питань пробації, начальника ССД райдержадміністрації та начальника Піщанського бюро правової допомоги.

Особливу увагу приділено категорії неповнолітніх підоблікових, з метою недопущення рецидивної злочинності та ресоціалізації засуджених з випробуванням. Обговорено виконання плану-графіку спільних перевірок неповнолітніх за місцем їх проживання та проведення заходів індивідуальної профілактики з метою ужиття заходів щодо попередження вчинення ними адміністративних і кримінальних правопорушень під час іспитового строку.

Одним з питань було здійснення соціального супроводу та контролю за поведінкою неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, що перебувають на обліках РС з питань пробації та центру шляхом обміну інформацією щодо проведеної роботи з даною категорією осіб і їх сім'ями, з метою вчасного виявлення і подальшого сприяння у подоланні можливих складних життєвих ситуацій та допомоги у соціальній адаптації неповнолітнього під час його випробування.

На завершення наради учасники визначили заходи виховного впливу в подальшій роботі з категорією осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, процеси соціальної реабілітації неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та заходи виховного впливу з метою їхнього інтегрування в соціально-позитивне русло.

Піщанський РЦСССДМ