Протягом тижня працівниками Піщанського РЦСССДМ спільно з представниками сільських та селищних рад, медичними працівниками, працівниками ССД Піщанської РДА, старшим інспектором з ювенальної превенції Піщанського відділення поліції Бершадського ВПГУНП у Вінницькій області, представником УПСЗН Піщанського району та працівниками освіти проведено відповідну роботу у територіальних громадах Піщанського району.

В ході об’їзду відвідали та обстежили сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, відвідали родини з метою контролю за цільовим використанням коштів державних соціальних допомог при народженні дитини.

Членам родин надано відповідні консультації з хвилюючих їх питань, проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх дітей, створення умов для їх повноцінного життя та розвитку, надано роз’яснення щодо оформлення документів на державну соціальну допомогу.

Піщанський РЦСССДМ та суб’єкти із соціальнії роботи допомагають людям знаходити вихід з важкої ситуації, яка склалася в житті, прийняти вірне рішення, знайти підтримку і допомогу у скрутну хвилину. Послуги спеціалістів безкоштовні, інформація, отримана від клієнтів в процесі роботи в жодному випадку не використовується проти клієнта і є службовою таємницею.

Піщанський РЦСССДМ