23 березня в приміщенні районного Будинку культури відбувся районний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018». На головній сцені району виступили найкращі творчі колективи.

Конкурсну комісію очолили перший заступник голови Піщанської районної державної адміністрації Денисов Д.Д., начальник відділу освіти Ясько Л.В. та висококваліфіковане фахове журі.

Даний конкурс дає можливість відкрити імена юних та нових талантів, творчих колективів, гарних виконавців. Діти та учителі можуть проявити себе, виступаючи у різних художніх жанрах.

Вдало підібраний репертуар, вишукані костюми, високий рівень виконавської майстерності не залишали байдужими нікого – ні школярів, ні вчителів, ні батьків.