Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

• 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів),

• 35 % – для утеплення індивідуального житла,

• від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож, звертайтеся до мера міста чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Участь в Урядовій програмі «теплих кредитів» - це нагода:

• значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів;
  • зменшити комунальні рахунки;
  • підвищити комфорт в оселях;
  • збільшити вартість будинку.

Нагадуємо, що у 2018 р. Уряд виділив 400 млн грн. на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн грн. – саме для ОСББ.

З початку дії програми у жовтні 2014 р. і по сьогодні програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили більше 5 млрд грн. «теплих кредитів».

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю