В сучасному житті кожен з нас намагається все спланувати до дрібниць. Але є речі, які не під силу нам та нашим можливостям. На жаль, ми буваємо настільки зайняті, що не помічаємо того, що відбувається навколо. Як, наприклад, поруч з вами у маршрутному таксі може бути хвора дитина чи як, наприклад, у дорослого нестерпний біль чи сльози на очах. Але варто зупинитися і подумати про інших. Адже у житті кожного з нас бувають моменти, коли ми так потребуємо допомоги та підтримки.

  Чому ж не робити це взаємно!?

  Восьмирічна дівчинка Мирощук Алла Миколаївна 28.07.2007 р.н. навчається в третьому класі, лише відкриває для себе світ, любить читати і малювати, радіє від того, що світить сонечко або ж випав перший сніг у її рідному с. Попелюхи. Вона разом з мамою мріє про те, що колись стане дорослою і дякує Богу за кожен прожитий день. Та в житті цієї дитини все не так просто. Вже на початку цього року у Вінницькій обласній дитячій лікарні їй поставили невтішний діагноз: портальна гіпертензія, печінкова форма. Верикоз вен стравохода 2 ст., шлунка 1 – 2 ст. Застійна гастропатія. Здавлення цибулини 12п. кишки. Спленомегалія. Гіперспленизм легкого ступеню важкості, (К 76.6).

  Препарати на лікування дівчинки дуже дорогі, які мама купує за власний кошт. На даний час мати дитини розрахувалась з постійного місця роботи, тому що змушена весь час перебувати з Аллочкою на лікування в дитячі спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ».

  У кожного з вас є можливість не лише поспівчувати цій сім`ї ( яких у нашій країні, на жаль, є чимало), а й допомогти.

  Не будьте байдужими до її долі ! Допоможіть цій дитині, адже вона має таке ж право бути здоровою та щасливою, як і ми з вами!

  Реквізити для надання допомоги:

  Поповнення через відділення ПриватБанку, МФО 305299, ОКПО 14360570, Р/Р 29244825509100, отримувач: ПриватБанк.

  Призначення: Фінансова допомога на лікування доньки, для поповнення карти № 4149497823758653, Мирощук Галина Леонідівна, ІНН 3051614060.

  Номер телефону мами Алли (097) 853-08-87 (Галина)

  Ми дуже сподіваємося на ваше розуміння і підтримку!!! Заздалегідь ВСІМ вдячні за допомогу та чуйність!

  Завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна ГАНДЗІЙ