Відповідно до «Районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Піщанського району на 2015 – 2020 роки» 17 травня 2018 року Піщанським районним центром для сім’ї, дітей та молоді, організовано профілактичний захід на тему: «Ми за здоровий спосіб життя». Учасниками були учнівська молодь сіл Рудницьке та Городище. У заході також взяли участь начальник служби у справах дітей Піщанської РДА, начальник Піщанського бюро безоплатної правової допомоги та представник Піщанського районного центру зайнятості.

Метою заходу було ознайомити молодь з основними поняттями здорового способу життя, виховання почуття відповідальності за власне здоров’я.

По завершенні зустрічі школярі отримали інформаційні буклети та подарункові набори для спортивних розваг.

Піщанський РЦСССДМ