День Європи – це свято, яке з кожним роком стає все більш цікавим для українців, які прагнуть бачити себе в європейській демократичній державі.

«Україна – це Європа!» - під таким гаслом 18 травня 2018 року у Піщанському районі за участю представників трудових колективів, установ і організацій, навчальних закладів, жителів селища відбулися святкові заходи, приурочені Дню Європи. Учасників районного заходу, що проходив на центральній площі біля адмінприміщення райдержадміністрації, вітали голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк.

- У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. І ми – українці, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Сьогодні наші мікрофони налаштовані на хвилі свята «В Європу з Україною в серці», – зазначила на початку свята ведуча. – Європа – це багаторічна історія, досвід, політичні, духовні традиції європейських народів. Це найцінніша скарбниця досягнень та пам’ятників культури. Європа – це велика міцна родина. І Україна бажає стати повноправним мешканцем давньоєвропейського дому. Своєю історією, географічним розташуванням і тим внеском, який наш народ зробив у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби, ми маємо право прагнути увійти до Європейського Союзу. Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно європейської держави.

У звертаннях та виступах представників районної влади наголошувалось на європейському векторі України, значимості повернення її до європейської спільноти.

Право підняти Державний прапор України та прапор Європейського союзу надали учням Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - гімназія» та Піщанського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - ліцей».