На сьогодні перед нашою державою стоїть завдання - виховання у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечення створення умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку, реалізації науково-технічного та творчого потенціалу молодих громадян.

18 травня 2018 року в Піщанському навчально – виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» відбулось відкриття військово - спортивного майданчика за участю районного керівництва, представників районних служб, учнівського та педагогічного колективу навчального закладу, громадськості.

Для високої якості організації занять з фізичної культури та основ захисту Вітчизни в навчальному закладі має бути необхідна спортивна база. Відповідне оснащення дозволить забезпечити проведення занять з фізичної культури та організацію військово – спортивного навчання учнів школи. Осучаснення спортивної бази школи спонукає дітей більш активно займатися спортом, набувати військово-прикладних навичок у процесі фізичної підготовки, сприятиме вдосконаленню природних рухів, та ефективному розвитку фізичних якостей. Завдяки реалізації даного проекту на базі навчального закладу зможуть проводитись заходи щодо реалізації Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Дирекція та педагогічний колектив школи висловлюють щиру вдячність всім тим, хто підтримав і допоміг реалізувати цю ідею в життя: голові районної державної адміністрації П. Десятнику, першому заступнику голови райдержадміністрації Д. Денисову, голові районної ради Д. Чвалюку, депутатами районної ради, депутату Вінницької обласної ради О. Крижанівському, директору Крижопільського лісгоспзагу В. Цимбалюку, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Л. Ясько, приватним підприємцям В. Пухнюку, О. Кушніру, О. Гринишину, тренеру футбольної команди І. Дідуру, батьківському колективу школи.