Шановні жителі Піщанського району!
  Вітаємо вас з Днем Святої Трійці!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Зичимо вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято останнього дзвоника. Воно завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Висловлюємо щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям.

У цей святковий травневий день зичимо всім миру й добра, здоров’я і злагоди, віри й упевненості в завтрашньому дні.

Шановні військовослужбовці та ветерани прикордонної служби!

Вітаємо вас з Днем прикордонника!

Ваша служба в усі часи була справою благородних і мужніх людей. І нині, коли наша держава вперше за роки незалежності постала перед зовнішньою загрозою, ви на першому рубежі стоїте на захисті єдиної та незалежної України. Дякуємо вам за нелегку службу, сумлінне і самовіддане виконання почесного Конституційного обов’язку з охорони кордонів .

Бажаємо вам щасливої долі, добробуту, благополуччя, успіхів та нових досягнень у справі служіння українському народу.

Голова районної державної адміністрації П. Десятник
Голова районної ради Д. Чвалюк