Цими днями в смт Піщанка відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. Цієї події жителі селища чекали з нетерпінням. Завдяки спільним зусиллям вдалося провести великий обсяг робіт та завершити будівництво цього спортивного об’єкта. За ініціативи та сприяння народного депутата Юрія Македона на даний проект «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям» отримано субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1239500 грн.

В церемонії відкриття взяли участь народний депутат України Юрій Македон, голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, голова селища Піщанка Петро Гройсман, жителі селища.

У своїх виступах присутні говорили, що фізкультура і спорт – це головні носії здоров’я людини, що завдяки будівництву таких площадок вирішуватимуться питання масового залучення людей до активних занять фізкультурою і спортом.

Святкування продовжилося турніром між футбольними дитячими командами та командами ветеранів футболу.