Відбудеться семінар на тему: «Вихід на європейський ринок та відкриття ринків азійського континенту. Проблеми та перспективи для бізнесу регіону»

Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з Вінницькою обласною громадською організацією «Регіональний центр підприємництва», на виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20.12.2017 року №508, 21 червня 2018 року об 11-00 годині буде проведено семінар на тему: «Вихід на європейський ринок та відкриття ринків азійського континенту. Проблеми та перспективи для бізнесу регіону».

В ході зустрічі експерти ознайомлять присутніх з особливостями податкового та митного законодавства, ветеринарних та санітарно-епідеміологічних вимог при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, а також з можливостями відкриття нових ринків збуту.

По закінченню доповідей, відбудеться обговорення проблемних питань.

Місце проведення: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 (перший поверх, актова зала).