12 та 13 червня за підтримки голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія на Вінниччині під м. Літин проведено перший Обласний форум для людей старшого віку «55+». Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Піщанського району також прийняв участь в форумі.

  Учасники мали змогу позмагатися один з одним у спортивних змаганнях, взяти участь в різноманітних майстер-класах, грати американські ігри, скуштувати запашної ухи та смачного шашлика, ліпити вареники і ними пригощати інших, дивитись кіно під відкритим небом, танцювати, поспілкуватися з волонтеркою з Корпусу Миру

  Привітав присутніх на заході та відзначив переможців спортивної естафети почесними грамотами заступник голови облдержадміністрації Олександр Крюченюк, який зазначив, що «проведення форуму «55+» повинно стати традицією та охоплювати більшу кількість людей, адже такі заходи дарують позитивні емоції, нові враження та жагу до активного і повноцінного життя незалежно від віку». 

  В свою чергу, директор Департаменту соціальної політики Наталія Заболотна сказала: «Наше основне завдання – створення дієвої системи для активної й змістовної життєдіяльності людей поважного віку, аби якомога пізніше вони потребували постійної сторонньої допомоги».

  Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) громадян Піщанського району Г. Плахотна