Щороку 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні.

Друга світова війна однією з найкривавіших та найскорботніших сторінок у нашій історії. Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори. Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до Батьківщини допомогла нашим співвітчизникам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу. Дорогу ціну заплатив наш народ за мир і вільне майбутнє для рідної землі – мільйони людських життів забрала війна, горе втрат і страждань не обійшло жодну родину.

22 червня в населених пунктах Піщанського району пройшли меморіальні заходи. З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в смт Піщанка, на Меморіалі Слави, відбувся мітинг пам'яті.

В заході взяли участь представники районної влади, органів місцевого самоврядування, районних установ, організацій, громадськість.

До присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації М. О. Ковтюк, заступник голови районної ради В. В. Міщенко, голова селища П. Г. Гройсман. «Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до Батьківщини допомогла нашим співвітчизникам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу», - зазначив Михайло Олексійович.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до Меморіалу слави на знак пам’яті та шани полеглим у роки Другої світової.