22 червня, в день державної служби, відбулися урочистості за участі керівництва району, представників трудових колективів установ та організацій.

У своєму виступі керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк зазначила важливість державної служби у процесі змін та перетворень, які проходять у нашій державі, та побажала учасникам заходу благополуччя, щастя, миру, радості та успіхів у всіх добрих справах та починаннях.

З вітальними словами до присутніх держслужбовців звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов та голова районної ради Дмитро Чвалюк.

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби державних службовців нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради і вручено пам’ятні подарунки.

Гарний настрій присутнім з нагоди свята подарували солісти районного Будинку культури.