Життя – це процес вирішення нескінченної кількості конфліктів. Тому дуже важливу роль у нашому житті, особливо для досягнення успіхів у будь-якій справі, відіграє спілкування з людьми. Образи, ворожнеча, сварки, конфлікти, що приносять нам так багато страждань, — наслідки неправильного спілкування.

Як відомо, проблема конфлікту та його вирішення завжди актуальна для будь-якого суспільства. На жаль, конфлікт – це реальність, з якою ми зіштовхуємося майже щодня. Оскільки налагодження дружніх взаємовідносин та толерантне вирішення конфліктних ситуацій є важливим у молодіжному середовищі.

26 червня 2018 року фахівцем із соціальної роботи, психологом Піщанського районного центру для сім’ї, дітей та молоді та представником районного сектору з питань пробації проведено профілактичний захід з дітьми та молоддю, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

В ході роботи присутні поглибили знання про конфлікти, сформували вміння конструктивного вирішення конфліктних ситуацій. По завершенню заходу проведено психологічне тестування та надано поради, як формувати позитивний психологічний клімат у суспільстві.

Піщанський РЦСССДМ