У здоровій країні ті, хто може допомогти, повинні вкладати частинку себе в тих, хто цього потребує. Останнім часом проблеми інвалідів в нашій державі почали помічати і визнавати. Це невелика, але перемога - перемога над байдужістю. Саме тому 20 червня 2018 року на базі спорткомплексу «Колос» за ініціативи та сприяння Фонду соціального страхування України у Вінницькій області відбулись обласні відбірні змагання шостої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Проведення спартакіади серед інвалідів праці - це нові перемоги у здоров'ї та адаптації до суспільства. Загалом участь у спартакіаді взяли понад 100 потерпілих на виробництві, які мають на меті подолання особистих фізичних меж. Вони змагались з таких видів спорту : шахи, настільний теніс, дартс , бомбаскет , армспорт та гирьовий спорт. Змагання розпочались з урочистого параду учасників під виконання Державного гімну. З гарними побажаннями до учасників змагань звернулись начальник управління виконавчої дирекції Фонду Михайло Олійник.

Крижопільське відділення Фонду представляли шість учасників які проживають у Крижопільському та Піщанському , які посіли призові місця в змаганнях : гирьовий спорт вагова категорія 70-85 кг - 1 місце, шахи- 1 місце, теніс - 1 місце, армспорт -5 місце,бомбвскет-7 місце, дартс - 8 місце. В загальному командному заліку Крижопільське відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області серед 15 команд посіло третє призове місце .

З 11 по 15 вересня 2018 року року на базі спортивного комплексу «Юність»”, що в місті Ужгород , будуть проходити шості Всеукраїнські фінальні змагання серед інвалідів праці "Сила духу" 10 потерпілих на виробництві представлятимуть в м Ужгород Вінницьку область, від Крижопільського відділення Фонду участь у Всеукраїнських змаганнях в м.Ужгород візьмуть три учасника .

У кожному старті проявляється азарт, оптимізм і воля до перемоги. Хоча сама участь у змаганнях - це вже і є перемога. Сьогодні ці особливі люди доводять, що вони теж можуть працювати, творити і навіть займатись спортом.

Працівники відділення виконавчої дирекції Фонду докладають максимум зусиль для того, щоб інваліди та постраждалі на виробництві не втратили віру в те, що Фонд не покине їх в скрутному становищі.

Начальник Крижопільського відділення УВД ФССУ у Вінницькій області Котюжанська Л.О.