Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

27 червня в районі відбулися урочистості за участю представників органів місцевого самоврядування, трудових колективів районних підприємств, організацій, учасників АТО, громадськості.

З історією становлення Конституції України виступила керівник апарату райдержадміністрації Людмила Ратушняк.

Щиро привітали присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, голова районної ради Дмитро Чвалюк.

На виконання Указу Президента України від 28 березня 2018 року № 91/2018 «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України», розпорядження голови райдержадміністрації від 15.07.2010 року № 151 «Про відзнаки районного рівня», з метою гідного відзначення у 2018 році 22-ї річниці Конституції України, враховуючи провідну роль Основного Закону України в утвердженні правової системи держави за сумлінну працю, вагомий внесок у справу розбудови Української держави та з нагоди Дня Конституції України керівники району відзначили грамотами та пам’ятними подарунками представників громадськості району:

Броля Руслана Миколайовича - депутата Піщанської районної ради сьомого скликання, директора Чорноминської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Свідзінського Вадима Вадимовича - кавалера ордену Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня, учасника бойових дій в зоні антитерористичної операції; Сім’ю Сауляків - Сергія Микитовича та Світлану Миколаївну - приватних підприємців, благодійників;

Ременяк Ольгу Сергіївну - директора Піщанськго НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей».

Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди Дня Конституції України відзначено Скригонюка Василя Івановича – учасника бойових дій в зоні АТО, начальника відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Свої музичні вітання дарували солісти районного будинку культури.