Кожна людина, незалежно від віку, професії, фінансового положення чи стану здоров’я, може допомогти обездоленій дитині та зробити свій внесок у те, щоб Україна стала країною без сиріт. Після перегляду соціального ролику на телебаченні, в якому маленька дівчинка, малює крейдою на асфальті видуману і таку бажану матусю, якої в неї немає, при цьому слухаючи супровід емоційно – тривожної пісні Ніни Матвієнко, яка своїм народним голосом, вміє доторкнутися до людської душі, мабуть… серце не стискається, тільки у занадто черствої людини…Це історія однієї дівчинки. А таких діток, які мають одну, єдину мрію у житті – це мати батьків, дуже багато. В кожному місті нашої великої країни, кожного вечора, десь там, дивлячись на нічне небо, своїми самотніми оченятами, дитя, просить у Господа подарувати йому сім’ю. Те, що не купиш, але те що можна втратити, те, що не цінуєш, поки маєш.

  Чому так важлива сім’я? Сім’я – це основа, фундамент становлення і розвитку дитини. Мати і батько – це ті рушійні сили,котрі допомагають дитині, впевнено піти в світ, знайти своє місце і зрозуміти своє призначення в соціумі, а також стати Людиною, з великої літери.

  У житті бувають різні ситуації і причини, через які, дитина потрапляє до дитячого будинку. Та це не означає, що втративши одного разу батьків, дитина не має права і шансу, стати частинкою життя у світі інших людей. Людей, які вміють любити, оберігати, розуміти, підтримувати, дарувати ласку, добро і турботу, тобто ті елементарні речі, котрі потрібні не тільки безпритульній дитині, а взагалі будь – якій людині. Діти – наше майбутнє, і якщо ми хочемо навчити їх жити, для того, щоб вони в подальшому творили, розвивали і збагачували нашу державу, нам потрібно їх підтримати, і дати можливість розвиватися в повноцінній, гармонійній атмосфері. Підтримка і допомога дітям – сьогодні, це здорова, освічена, культурна нація - в майбутньому. Беручи дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування у свою сімю , Ви не тільки даєте їй шанс на життя, а разом з тим, робите світ добрішим, відкритішим, розуміючим, тому що будь - яка справа, робить щасливим, не тільки того, для кого вона зроблена, а й того, хто її зробив.

  Наші діти заслуговують на майбутнє. Дайте їм надію. Дайте їм шанс. Тож не будьте байдужі до сирітської долі! Подаруйте дитині радість, тепло, любов та ласку!

  Долучіться до акції «Візьми дитину у свою родину. Чужих дітей не буває – всі вони наші» та подаруйте сімейне тепло дитині, яка його так потребує.

  Якщо ви вирішили стати патронатним вихователем, створити прийомну сім’ю, вам необхідно звернутись до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером телефону 2-12-80 чи набрати номер 2-12-00 – служба у справах дітей,

  адреса: смт. Піщанка, вул. Центральна, 36, приміщення РДА.

  Раді будемо Вам допомогти !

  Піщанський РЦСССДМ