06 липня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови районної КТЕБ та НС Дмитра Денисова відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо відключення системи водопостачання селища Піщанки від електропостачання.

Керівництво ТОВ «Піщанський райкомунсервіс» та ДП «Піщанка водоканал» попереджені про відключення від електромережі за заборгованість перед СО «Піщанські РЕМ», що може спричинити до виникнення надзвичайної ситуації, а саме, залишаться без водопостачання медичні та освітні заклади, інші організації та установи, населення селища.

Обговоривши дане питання, з метою попередження виникнення надзвичайної ситуації на території селища, керуючись ст.6 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», комісія вирішила заборонити СО «Піщанські РЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» відключення електроенергії у водопостачальних організаціях району.

В свою чергу, рекомендовано директорам водопостачальних організацій району направити до ВАТ «Вінницяобленерго» гарантійні листи щодо оплати боргу за електроенергію до кінця поточного місяця.

Дане питання знаходиться на особистому контролі першого заступника голови райдержадміністрації