Шановні бухгалтери!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

Сучасний бухгалтер – це кваліфікований спеціаліст у галузі статистики, фінансів та кредиту, організації, планування і економіки в усіх сферах діяльності, здійснення бухгалтерського обліку. Впевнені, що сумлінність і вірність професійному обов’язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення державної скарбниці, важливою умовою подальшого поступального розвитку району.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок!

Бажаємо усім міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів. Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння.

Голова районної державної адміністрації П. Десятник
Голова районної ради Д. Чвалюк