Ми не уявляємо собі життя без найрідніших нам людей: батька та матері, бо вони дали нам життя, ведуть по життю, завжди є опорою та підтримкою. Ми звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Та не завжди батьки виконують належним чином свої батьківські обов’язки: забувають, не знають, чи не хочуть знати про відповідальне батьківство.

На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини, а крім статусу батьківства та правами щодо дітей, батьки отримують ще обов’язки, відповідальність за виховання та розвиток дитини.

13 липня 2018 року працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено груповий захід із сім’ями, які перебувають на обліку, як такі що потрапили в складні життєві обставини. У заході взяли участь заступник начальника відділу надання соціальних послуг Піщанського центру зайнятості та начальник Піщанського бюро правової допомоги.

Фахівці надали поради, щодо виховання дітей, а психолог центру провела тестування для батьків по визначенню стилів та методів виховання в сім’ї. В ході роботи учасники мали змогу переглянути підготовлений відеоматеріал та отримати відповіді на хвилюючі питання.

Наприкінці заходу присутні отримали подарункові набори та інформаційні буклети.

Піщанський РЦСССДМ